אודות חברת מוריה

חברת מוריה – לפיתוח ירושלים, הינה חברת עירונית הפועלת בירושלים ומשמשת כזרוע הביצוע המרכזית של עיריית ירושלים ומשרד התחבורה.

מוריה, הנמנית על החברות העירוניות המובילות במשק הישראלי ,מופקדת על ניהול וביצוע פרויקטי הפיתוח והתשתיות המרכזיים של העיר ירושלים ובניהם:  הקמת כבישים ועורקי תחבורה ראשיים, פיתוח תשתיות הרכבת הקלה, הקמת מנהרות, נתיבי תחבורה ציבורית, חניונים תת-קרקעיים, פיתוח שכונות חדשות, הקמת מבני חינוך, פיתוח אורבני, הקמת פארקים וגינות ציבוריות, הקמת מבני דת ועוד.

כמו –כן , משמשת חברת מוריה כזרוע ביצוע של רשות מקרקעי ישראל בפיתוח שכונות חדשות ושל הרשות לפיתוח ירושלים וחברת עדן, בקידום פרויקטים עירוניים מרכזיים בבירה. בנוסף, משמשת מוריה כחברה כלכלית ובמסגרת זו מבצעת פרויקטים כלכליים עבור עיריית ירושלים ולרווחת תושביה. בפרויקטים אלו מביאה מוריה לידי ביטוי את יכולותיה לגיבוש תכניות עסקיות רווחיות והעמדת  מימון חיצוני במקומות בהם נדרש מימון.

חברת מוריה חרתה על דגלה להיות גורם מוביל ומשפיע בפיתוחה המואץ של העיר ירושלים וזאת תוך שילוב מנצח של מצוינות, איכות ויזמות פורצת דרך המהווים עבורנו את הבסיס המרכזי לכלל פעילות מוריה ולחלק בלתי נפרד מערכי הליבה של החברה.

מוריה מקדמת את פרויקטיה תוך הקפדה על איכות הביצוע, עמידה בתקציב ובלוחות הזמנים שנקבעו, החל משלב התכנון ועד לשלב השלמת הפרויקט.

יו"ר דירקטוריון חברת מוריה הוא ראש העיר ירושלים משה ליאון ובראש החברה עומד המנכ"ל גלעד בר-אדון.

תכנית העבודה של חברת מוריה בשנת 2020 כוללת היקפי ביצוע של כ- 350 פרויקטים ברחבי ירושלים, בהשקעה כספית של 1.8 מיליארד ₪ – שיא כל הזמנים בתולדות החברה מזה 30 שנה וצמיחה של כ- 300 מיליון ₪ בהשוואה לתוכנית העבודה של שנת 2019 .

Call Now Button צרו איתנו קשר