חברת מוריה רואה בפעילות ובעשייה למען הקהילה ערך חשוב במיוחד.

עבורנו הפעילות למען הקהילה בירושלים היא זכות גדולה אך גם חובה ועל כן החברה ,מנהליה ועובדיה נרתמים מכל הלב פעם אחר פעם לפעילויות השונות והמגוונות למען הקהילה.

מוריה למען קשישי ירושלים

מחלקת ההנדסה של חברת מוריה הגיעה בהרכב מלא ליום שלום של פעילות בקהילה בבית פרנקפוטר בשכונת בקעה בירושלים. בית פרנקפוטר הינו מרכז יום לקשישי ירושלים הדואג להם לפעילות ענפה לאורך שעות הבוקר ואחר הצהריים .מחלקת הנדסה בראשותו של סמנכ"ל ההנדסה יואל אבן עמלו במשך מספר שעות על שדרוג חזות המבנה ( דבר שלא נעשה כבר מעל 30 שנה ! ) והעניקו לו מראה חדש ומרענן עם הרבה צבע , ניקיון ובעיקר חום ואהבה . כמו כן שודרג לובי הכניסה של המרכז, שודרגה התאורה והכניסה לבית פרנקפוטר קיבלה שינתה פניה ללא היכר . בסיום העניקה יו"ר מרכז פרנקפוטר תעודות הוקרה לעובדי מחלקת ההנדסה של חברת מוריה על העבודה המאומצת ועל שדרוג המרכז.

מוריה למען תושבי שכונת גילה בירושלים

שלוש שנים לאחר אסון הגז בשכונת גילה שוקמו הדירות שניזוקו ודיירי הבניין קיבלו את המפתחות לבתיהם. חברת מוריה ועריית ירושלים ערכה סיור מקיף בבניין שבו אירע אסון הגז ברחוב שבתאי הנגבי בשכונת גילה ומפגש עם דיירי הבניין הניזוק. בין המשתתפים בסיור ובמפגש עם התושבים : ראש העיר ניר ברקת, סגן ראש העיר מאיר תורג'מן, דורון נויוירט, מנכ"ל חברת מוריה שניהלה את ביצוע עבודות השיקום, עופר איובי יו"ר המנהל הקהילתי גילה, שמואל מהלה מנהל הפרויקט, אופיר מאי מנהל האגף לרישוי ופיתוח , עמית פוני ראש מנהלת התחדשות עירונית בחברת מוריה ,הקבלנים המבצעים ועוד. המפגש כלל סיור בדירה בה אירעה האסון בקומה העליונה ושיח עם התושבים. מדובר בפרויקט הנדסי מאתגר ומורכב שאפשר בסופו של דבר לדיירי הבניין לשוב לבתיהם.

קרדיט צילום : חורחה נובומינסקי

מוריה למען ילדים בסיכון

מוריה למען ילדים בסיכון – רגע לפני ראש השנה וכניסתה של השנה החדשה תשע"ז , קיימה מחלקת הכספים של חברת מוריה יום פעילות למען הקהילה במעון לילדים בסיכון "רעות" של עמותת אור שלום בשכונת מלחה ירושלים. מחלקת הכספים בניהולו של סמנכ"ל הכספים והמשנה למנכ"ל מוריה איתמר בן מאיר ערכה פעילות ענפה למען הילדים המקסימים. לאחר השלמת סלילת השבילים במעון שבוצעו על ידי חברת מוריה במהלך חודש אוגוסט , חידשו עובדי מוריה את מתחם המעון ,שדרגו את מגרש הכדורגל והכדורסל של הילדים והעניקו במתנה לילדי אור שלום במתנה כדורי רגל, חולצות דרייפוט והרבה רגעים של אושר ונחת.

לקראת סיום הפעילות קיימו עובדי מוריה משחק כדורגל חגיגי עם הנבחרת של ילדי אור שלום – משחק שבו כולם ניצחו.

ילדי רעות אור שלום היו ללא ספק המנצחים הגדולים של יום מרגש ומיוחד זה.

מוריה למען קייטנת "להושיט יד"- סיוע לילדים חולי סרטן

חברת מוריה ממשיכה בפעילותה הענפה למען הקהילה ובחודש יולי אירחנו ליום כיף בסינמה סיטי ירושלים את ילדי קייטנת "להושיט יד " קייטנה המסייעת לילדים חולי סרטן וסי.פי (קייטנה הפועלת בהתנדבות מלאה ופועלת מתרומות בלבד ) .

קרוב ל-80 ילדים (רובם על כסאות גלגלים ) ומתנדבים מקייטנת "להושיט יד" הגיעו בשעות הצהריים לסינמה סיטי עם החולצות שנתרמו על ידי חברת מוריה ולפני שנכנסו לאולם הקולנוע הפרטי שחיכה רק להם, הם לא הספיקו לשיר, לרקוד ולעשות הרבה שמח.

באולם הפרטי חיכו לילדים מארזי פופקורן גדולים ולפני תחילת הקרנת הסרט "למצוא את דורי" שנבחר פה אחד על הקייטנה ,בירכו מנכ"ל מוריה דורון נויוירט והמשנה למנכ"ל איתמר בן מאיר את הילדים והמתנדבים של קייטנת "להושיט יד" שמצדם הגישו לדורון ואיתמר ולחברת מוריה תעודות הוקרה בשם הקייטנה על הפעילות המרגשת.

מוריה למען עמותת "החוט המשולש"-בית חם לנוער

חברת מוריה ממשיכה בפעילות הענפה למען הקהילה ולקראת חג הפסח תשע"ו 2016 התגייסה מוריה למען עמותת החוט המשולש ירושלים .עמותת החוט המשולש פועלת בירושלים משנת 1999 ומשמשת בית חם למאות בני נוער וצעירים.

לטובת הפעילות השוטפת של החוט המשולש ולמען בני הנוער של העמותה בירושלים תרמה חברת מוריה לפני החג הפסח עשרות מצעים, שמיכות, כריות, מגבות ועוד אשר הובאו על ידי נציגי מוריה, לאחד המרכזים של העמותה בירושלים .

בנוסף חברת מוריה לקחה חלק מרכזי וחשוב בארוחת ליל הסדר ובשאר ארוחות החג של החוט המשולש וסייעה רבות בכדי להעניק לצעירים ובני הנוער של העמותה אווירה חגיגית ושמחה במיוחד.

מוריה למען ילדי "שלווה"-יום המעשים הטובים!

15.03.16 – למען ילדי שלוה

את יום המעשים הטובים הקדישה השנה חברת מוריה לילדי שלוה , ילדים בעלי צרכים מיוחדים. הנהלת החברה בראשותו של המנכ"ל דורון נויוירט וכלל העובדים הגיעו לבית שלוה בשכונת הר נוף וערכו לילדי שלוה המקסימים מסיבת פורים ססגונית וחגיגית שכללה ליצנים, הפעלות , דוכנים ועוד הרבה הפתעות. עובדי מוריה ערכו עם הילדים סדנאות יצירה ברוח פורים, שרו, רקדו ושמחו עם ילדי שלוה וצוות המתנדבים. מנכ"ל שלוה אבי סמואלס הודה להנהלת החברה על היוזמה המבורכת ועל הפעילות החגיגית בשם הילדים.

היה מרגש !

Call Now Button צרו איתנו קשר