הנהלת החברה

  • יואל אבן
    יואל אבן מ"מ מנכ"ל וראש מינהל הנדסה

    שנת לידה: 1973.

    השכלה: אינג‘, תואר .B.Sc, מוסמך למדעים בהנדסה אזרחית, הטכניון.

    תפקיד נוכחי: מ"מ מנכ"ל וראש מינהל הנדסה, מוריה – חברה לפיתוח ירושלים בע“מ.

    תפקידים קודמים: סמנכ“ל הנדסה ומנהל פרויקטים בכיר, חברת דוד אקרשטיין בע“מ; אינטגרטור ומנהל תכנון
    והסדרי תנועה, פרויקט הרכבת הקלה בירושלים – חברת אשטרום בע“מ; מנהל פרויקטים בכיר, חברת גדיש בע“מ.

    ותק בתפקיד: 6 שנים.

  • נגה שומר
    נגה שומר סמנכ"לית כספים

    ילידת 1969

    השכלה: תואר ראשון בכלכלה ומתמטיקה ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע מאוניברסיטת תל אביב.

    תפקיד נוכחי: סמנכ"לית כספים מוריה – חב' לפיתוח ירושלים

    בין תפקידיה הקודמים שמשה כסמנכ"ל כלכלה ובקרה בקבוצת אפריקה תעשיות ובאלקטרה צריכה וכן סמנכ"ל כספים בקבוצת אייס רשתות שיווק.

    נשואה פלוס שלושה ילדים ומתגוררת בשוהם.

  • אבנר מרקוביץ
    אבנר מרקוביץ סמנכ"ל תשתיות ופיתוח
  • שרית בוקרא
    שרית בוקרא עוזרת מנכ"ל והנהלה

צוות החברה

  • ספיר זינו
    ספיר זינו מזכירה סמנכ"ל פיתוח עסקי וצוות אורבני
  • חני ראובן
    חני ראובן מזכירת חטיבת רקל וכבישים
  • ערגה שמיר
    ערגה שמיר מזכירת מנהלת מבני חינוך
  • עליזה נג'רי
    עליזה נג'רי מזכירת חטיבת תשתיות
  • ניקול וילבובסקי
    ניקול וילבובסקי מזכירה
  • טל מלכה
    טל מלכה מזכירת אגף פיתוח עסקי
  • יסמין אמסלם
    יסמין אמסלם מזכירת אגף כספים
  • לימור גמיש
    לימור גמיש מנהלת לשכת מנכל
  • נטע ניסים
    נטע ניסים מנהלת תחום יזמים
  • רועי אורבך
    רועי אורבך יועץ סביבה ואנרגיה
  • אור אלבג
    אור אלבג מנהל תחום תכנון ואדריכל המינהלת
  • נועה ריבוש
    נועה ריבוש מנהלת תחום קשרי קהילה
  • עמית פוני
    עמית פוני ראש המינהלת התחדשות עירונית
  • אביעד קלנר
    אביעד קלנר כלכלן
  • טליה סלקמן
    טליה סלקמן כלכלנית
  • בתיה פלברמן
    בתיה פלברמן כלכלנית
  • מיכל פלטי
    מיכל פלטי כלכלנית
  • הודיה ברוכים
    הודיה ברוכים כלכלנית ראשית
  • דינה בן דוד
    דינה בן דוד אחראית מאגרי ספקים וערבויות
  • כרמית מגן
    כרמית מגן מנהלת מערך דוברות,יח
  • טל ניסנילביץ'
    טל ניסנילביץ' אחראי תעריפים והתקשרויות
  • רותי זנגי
    רותי זנגי מנהלת מחלקת מכרזים
  • רחלה בירי
    רחלה בירי דואר וארכיב
    • רונן פינקלשטיין
      רונן פינקלשטיין דואר וארכיב
    • רונ-אל גל
      רונ-אל גל דואר וארכיב
    • רחלי דייוויס
      רחלי דייוויס מנהלת חשבונות
    • אוד-יה אשרוב
      אוד-יה אשרוב מנהלת חשבונות
    • מירב בר-כוכבא
      מירב בר-כוכבא מנהלת חשבונות
    • לובה אורין
      לובה אורין מנהלת חשבונות
    • יוליה ברזון
      יוליה ברזון מנהלת חשובונות
    • פנינה סויסה
      פנינה סויסה מנהלת חשבונות בכירה
    • טליה זליקוביץ
      טליה זליקוביץ סגנית חשבת מבנה חינוך
    • פזית ימיני
      פזית ימיני סגנית חשבת
    • אורלי חורי
      אורלי חורי חשבת
    • מירב פיצ'וטו
      מירב פיצ'וטו מנהלת יחידת PMO
    • כנרת משולם לוזון
      כנרת משולם לוזון מנהלת תכנון
    • חיים ימין
      חיים ימין מנהל תיכנון וביצוע
    • מנהל המינהלת לפיתוח אורבני
      מנהל המינהלת לפיתוח אורבני מנהל המינהלת לפיתוח אורבני
    • ג'קי מזרחי
      ג'קי מזרחי PMO חטיבה
    • אורלי הדרי עברון
      אורלי הדרי עברון PMO אגף מבנים
    • אמיר כהן
      אמיר כהן מנהל תכנון וביצוע
    • איציק יפת
      איציק יפת מנהל ביצוע מבנים
    • דוד בן יעקב
      דוד בן יעקב מנהל תכנון וביצוע
    • איתי ירושלמי
      איתי ירושלמי ראש אגף מבנים
    • מאיה עמנואל תור
      מאיה עמנואל תור ראש חטיבת בינוי אורבני
    • שניר אלחרר
      שניר אלחרר מנהל ביצוע
    • יוליאן תודוריקה
      יוליאן תודוריקה מנהל ביצוע
    • רן עציון
      רן עציון מנהל תיכנון וביצוע
    • יאיר מליחי
      יאיר מליחי מנהל ביצוע בתחום שז
    • אורנה פיינגולד
      אורנה פיינגולד ראש אגף פיתוח אורבני
    • ישראל דצקובסקי
      ישראל דצקובסקי מנהל תכנון
    Call Now Buttonצרו איתנו קשר